Budowa Stawów

Jeśli posiadasz działkę i chciałbyś ją przeznaczyć na cele rekreacyjne to dobrym rozwiązaniem może być wykopanie stawu. Firma TOP KOP podejmie się zlecenia. Profesjonalna budowa stawów to dziedzina, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Wykopiemy spełniający wszelkie wymogi staw rybny lub po prostu zwykły zbiornik wodny, który będzie służył do pływania i wypoczynku. Dla mniejszych działek oferujemy usługę kopania oczek wodnych, które mogą stanowić ozdobę ogrodu.

Z nami możesz być pewien, że wszelkie prace w trudno dostępnych, również podmokłych miejscach, będą wykonane sprawnie, solidnie i terminowo. To wszystko dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, przystosowanego do wielodniowej pracy w ekstremalnych warunkach (tereny bagienne i torfowe).

Potrzebujesz:

  • wykopać i zabezpieczyć zbiornik retencyjny?
  • oczyścić już istniejący staw lub oczko wodne?
  • po prostu uporządkować trudno dostępny teren?

Skontaktuj się z nami. Odbierzemy, umówimy się na spotkanie, przyjedziemy i ocenimy sytuację. Możesz być pewien, że zajmiemy się sprawą z pełnym zaangażowaniem.

Budowa i zagospodarowywanie stawów jest jedną z głównych naszych działalności. Mamy ogromne doświadczenie w tej branży. Zrealizowaliśmy wiele takich obiektów na terenie województwa Warmińsko – Mazurskiego i Podlaskiego (poniżej kilka przykładowych fotorelacji z przeprowadzonych prac).

Ełk – rewitalizacja jeziorka miejskiego

Ełk – rewitalizacja jeziorka miejskiego

Zakończyliśmy pierwszy etap prac przy rewitalizacji stawu osiedlowego na osiedlu Północ II w Ełku. Popularne ełckie "bajorko" zostało przez nas odmulone, a jego brzegi umocnione, teren w okół stawu został przygotowany pod dalsze etapy rewitalizacji - budowę chodnika i...

czytaj dalej
Odmulanie stawu, plaży

Odmulanie stawu, plaży

Oferujemy usługi koparką z ramieniem long reach. Większy zasięg ułatwia pracę przy głębokich wykopach, rozbiórkach oraz przy wydobywaniu materiałów z dużych wykopów. Poniżej zdjęcia z odmulania stawu oraz plaży.  [gallery columns="4" link="file"...

czytaj dalej

Kontakt

Adres

TOP KOP Krzysztof Świtaj
ul. Graniczna 3, Niedrzwica
19-500 Gołdap

E-mail
Telefon

+48 87 520 10 03

Obserwuj Nas!